Deze tekst is niet actueel meer
Klik hier voor de juiste pagina over workshops
Workshop Kleding repareren en verstellen
“Even snel iets aantrekken, mist er een knoop!”
“Nieuwe broek gekocht; nét iets te lang.”
“Achter een hekje blijven haken: dikke scheur in mijn blouse.”
Wat nu?
Doe mee aan deze workshop!
Wat kun je bij ons leren? Bijvoorbeeld:
Knopen aanzetten
Scheur of winkelhaak repareren
Gaatjes stoppen in een sok, trui of T-shirt
Broekspijpen of zoom (van een jurk, rok of blouse) inkorten
Rits vervangen in een jas of jack
Losse naad dichtnaaien
Gordijnen inkorten
Elastiek vervangen
Zak van je broek vervangen
Riemlusje vastnaaien
Wat meenemen?
Je kunt je eigen reparatie- of verstelwerk meenemen, maar het is niet perse nodig. Als ergens een nieuwe rits in moet, neem dan een nieuwe rits mee. Wij hebben een beperkt aantal knopen en kleuren garens. Heb je speciale wensen ten aanzien van kleur garen en knopen, neem deze dan ook mee. Ritsen, garen en knopen zijn o.a. te koop op de markt in de binnenstad of in Vinkhuizen.
Als je nog nooit met een naaimachine genaaid hebt, leggen we je kort uit hoe de naaimachine werkt en ga je een paar keer op een proeflap oefenen.
​
Schrijf je snel in!
Zie aanmeldformulier
​
Besloten groep?
Wil je met een eigen groep aan een workshop kleding repareren en verstellen meedoen? Neem dan contact met ons op. We kunnen een programma op maat maken en bijvoorbeeld visable mending er aan toevoegen.
Wanneer
Zaterdagmiddag 14-16.00 uur
​​
Aantal deelnemers
4 tot 6 personen
​
Docent
Willeke Castenmiller, Tessa Berkhout en Brigit Grol
​
Kosten
€ 20- inclusief koffie, thee en € 9,- met stadjerspas.
​
Besloten groep
Op aanvraag organiseren we op maat een workshop voor een besloten groep.
​
Opgave
Via onderstaand aanmeldformulier
Aanmeldformulier
Let op: je ontvangt een email van ons. Deze kan als spam of als ongewenste email gezien worden. Als je niks van ons hebt gehoord, check dan eerst even of het per ongeluk daar terecht is gekomen!